Виставки, що відбулися


Рік: 2008  2010  2011  2015  14 жовтня 2015 року

Выставка 14.10.2015.JPG

Відбулося  урочисте відкриття виставки "Своєю долею до подвигу причетні", присвяченої історії Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України, боротьбі з російською збройною агресією в зоні АТО. На виставці представлені унікальні предмети: тактичний рюкзак російського диверсанта, пробитий ворожими кулями бронежилет підполковника Є.М. Пікуса, рятувальний пліт з катеру Маріупольського загону морської охорони BG 119 та ін.

30 квітня 2015 року

Виставка літак 5.jpg У 2014 р. пошуковим загоном меморіального комплексу в районі смт Пересічне Дергачівського району Харківської області було знайдено залишки радянського літака Як-7Б. В ході пошукової роботи було встановлено, що даний літак належав молодшому лейтенанту Петру Трохимовичу Нестеренку, уродженцю с. Петрівка Полтавського району Полтавської області. 

На основі знахідок літака Як-7Б було створено виставку «Політ, що став вічністю».

20 лютого 2015 року

Афганістан 3.JPGСпільними зусиллями Дергачівської районної спілки ветеранів Афганістану та  музейників меморіального комплексу було створено та урочисто відкрито виставку "Афганістан - біль пам′яті". На виставці можна ознайомитись із зразками військової форми Збройних Сил СРСР, одягом афганців, фотографіями, документами, нагородами жителів Харківської області, які пройшли горнило афганської війни. В експозиції представлені особисті речі наших земляків М.І. Ведеріса та І.Б.Левченка, які загинули на тій не оголошеній війні.
Національний меморіальний комплекс "Висота маршала І.С. Конєва"
Дергачівський р-н., смт. Солоницівка, тел. 8 (263) 73-142, 8 (057) 762-63-61
Розробка і технічна
підтримка сайту

Якщо Ви помітили на нашому сайті помилку, просимо сповістити на e-mail: visotakoneva@i.ua
 
На русском На украинском