Відвідувачі


Рік: 2005  2006  2007  2008  2011  2012  2013  2014  2015  3 грудня 2005 року

Мене звуть Юлія, мені 11 років. Мені дуже сподобалася екскурсія, тому що нам розповідали про давню війну. Я буду обов’язково до вас приходити!
Юлія.

26 листопада 2005 року

Я спостерігав за будівництвом музею з самого початку. Було дуже цікаво, що вийде в результаті. Дід пройшов війну з першого і до останнього дня. Бабуся жила в Харкові всі дні окупації. Вони бачили всі жахи цієї війни. Нехай цей музей не дає забувати нашій молоді той величний подвиг, який здійснили наші діди й бабусі. Дуже гарний музей.
Головне – потрібний!

Шостак Дмитро.

21 жовтня 2005 року

Ветерани з Зміївського району з хвилюванням оглянули експозицію музею, вдячні його творцям, це воістину Храм пам’яті. Маємо надію, що музей буде поповнюватися новими експонатами. Даруємо музею книгу пам’яті Зміївщини «Героїчні сторінки історії». 
Ветерани Зміївського району.

2 жовтня 2005 року

Дякуємо Україні за священну пам’ять, за подвиг народний та ратний! Музей безцінний для виховання підростаючого і майбутнього поколінь, і для нині живучих. Дякуємо!
м. Чебоксари, Росія.

11 вересня 2005 року

Вдале освітлення і музичне оформлення хвилює душу. Велика подяка за працю та старанність, що вкладенні в будівництво цього музею.
Лисих Олена (учасниця лекторію «Кругозір»).

30 серпня 2005 року

Велика подяка будівельникам і організаторам за такий прекрасний музей. Музей достойний тих, в чию пам’ять він організований, пам’ять всім полеглим за наше місто.
Від ветеранів Червонозаводського району м. Харкова.

28 серпня 2005 року

28 серпня 2005 р. я відвідала свої рідні місця, а саме, селище Гаврилівку, де в далекому 1943 р., в серпні, таким же теплим літом я стояла з мамою та братом на цій висоті і дивилася на зруйновані будиночки селища. Сльози радості за звільнену землю і воїнів, які звільняли наші міста і села, вкрили наші обличчя.
І ось сьогодні все знову постало перед моїми очима, начебто наяву, як історія минулих літ.
Історія ця відображена в цьому диво-музеї, який стоїть на висоті, музей неповторний. Він несе в собі великий потенціал пізнання  історії тих днів і гордість за наших воїнів-визволителів.
 Велику подяку висловлюю всім, хто брав участь у створенні цього чудового музею, як адміністрації м. Харкова та області, так і будівельникам, які створили цю чудову перлину.

З глибокою повагою і подякою
уродженка селище Гаврилівка
Григоренко В.А.

 

28 серпня 2005 року

Я дуже рада, що завітала до вашого музею. Вражень було дуже багато. Все просто супер, це найпрекрасніше місце, де збереглася крапелька історії часів Великої Вітчизняної війни.
Відвідувач з Пересічного.

24 серпня 2005 року

Музей справляє незабутнє враження. Дякуємо організаторам, художникам, оформлювачам. Група харківських художників (Ковтун та ін.) написали чудові картини, де відображені різні етапи війни. Можна сказати, що головна ідея музею – «Щоб пам’ятали…»
Група харківських художників.

24 серпня 2005 року

Низький  уклін  музею «Харківщина  у Великій Вітчизняній війні  1941-1945  років», який  висвітлює пам′ять про величний подвиг Радянського Воїна, про тисячі Харків′ян що відійшли у вічність, розтерзаних, розчавлених страхітливою війною.
Нехай свята пам′ять, як Гімн Життя, не знає ні політичних, ні ідеологічних кордонів.

Від «Дітей війни», позбавлених найжорстокішим,
нелюдським військовим побоїщем, навіть імені.
Нехай буде Життя, Мир!
Національний меморіальний комплекс "Висота маршала І.С. Конєва"
Дергачівський р-н., смт. Солоницівка, тел. 8 (263) 73-142, 8 (057) 762-63-61
Розробка і технічна
підтримка сайту

Якщо Ви помітили на нашому сайті помилку, просимо сповістити на e-mail: visotakoneva@i.ua
 
На русском На украинском