Пошукова робота

Поповнення фондової збірки

 

Одним із головних завдань співробітників меморіального комплексу є поповнення і формування фондової колекції музею «Харківщина у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років». Для цього використовуються традиційні методи комплектування: систематичне, тематичне, поточне та по «гарячих слідах», здійснюються експедиції, наукові відрядження.


Основою для створення головної експозиції музею послугувала фондова збірка Харківського історичного музею. Проте, більшість експонатів, наданих донедавна базовим закладом, перебувають на тимчасовому зберіганні.


Ми зацікавлені в налагодженні тісного співробітництва з краєзнавцями, пошуковцями, колекціонерами, загалом зі всіма небайдужими до власної історії. Будемо вдячні за будь-яку інформацію стосовно подій, що розгорталися на теренах Харківщини  під час Великої Вітчизняної війни.


Ми гарантуємо, що всі передані нам предмети музейного значення будуть збереженні і, по можливості, в повному обсязі представлені в головній експозиції та на виставкових площах музею. В 2008р. на матеріалах, наданих Т.В.Гонтар та Н.П. Воскобойник були створені виставки: «Все для фронту, все для Перемоги», «Союз-57», «Бойовий і життєвий шлях В.В.Журавля», «П.І.Рогуля – боєць підрозділу «Смерш».


Матеріали можуть бути передані до нашого музею також і для  тимчасового експонування.  Вони своєчасно повертаються власникам.

 

Запрошуємо до співробітництва!

 Наша адреса: 62370, Харківська обл., Дергачівський р-н, смт. Солоницівка – 1, Національний меморіальний комплекс «Висота маршала І.С. Конєва».

Тел. (057) 762-63-61;  тел./факс (057 63) 731-42

Адреса електронної пошти: visotakoneva@i.ua

 
Національний меморіальний комплекс "Висота маршала І.С. Конєва"
Дергачівський р-н., смт. Солоницівка, тел. 8 (263) 73-142, 8 (057) 762-63-61
Розробка і технічна
підтримка сайту

Якщо Ви помітили на нашому сайті помилку, просимо сповістити на e-mail: visotakoneva@i.ua
 
На русском На украинском